Producent mebli System Sosnowiec

Kuchnie na wymiar, szafy przesuwne i wiele więcej

Naszą misją jest profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie mebli do Twojego wnętrza. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, a nasze meble cechuje prostota i perfekcja wykończenia. Jesteśmy polskim producentem mebli, który przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku, zdobył odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by tworzyć meble najwyższej jakości.

Zdecydowaliśmy się na produkowanie mebli na wymiar. Dlaczego? Ponieważ zawsze są unikalne i wyjątkowe, dopasowane dokładnie do potrzeb i wizji klienta. To meble stworzone z precyzją – od projektu po montaż.

Zapewniamy Państwa, że nasz cały asortyment, obejmujący meble hotelowe i biurowe, kuchnie na wymiar oraz szafy do zabudowy spełnia najwyższe standardy. Naszą domeną są meble hotelowe i kuchenne, ale zajmujemy się również produkcją mebli dziennych do pokoi i biur. Ponadto specjalizujemy się w produkcji szaf do zabudowy z przesuwanymi drzwiami które realizujemy na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta.

U

Tworzymy z myślą o potrzebach naszych klientów. Przy projektowaniu i wykonywaniu mebli skupiamy uwagę na tym, aby były one funkcjonalne, nowoczesne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poczynając od pierwszego szkicu projektowego, aż do montażu finalnego produktu. Świadczymy również usługi stolarskie, dzięki nowocześnie wyposażonej hali produkcyjnej.

Szafy z drzwiami przesuwnymi

Nasze szafy zaprowadzaną porządek i harmonię w twojej sypialni. Szafy wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są dopasowane do wnętrza oraz nadają przestrzeni indywidualnego charakteru.

Kuchnia na twój wymiar

Kuchnia jest wyjątkowym miejscem w którym gotujemy, pijemy poranną kawą i spędzamy codzienne chwile z bliskimi. Nasze kuchnie zapełnią twoją codzienną przestrzeń pięknymi i funkcjonalnym meblami.

 

System na meble dzienne

Salon jest wnętrzem w którym odpoczywasz oraz przyjmujesz gości, dlatego istotnym jest aby czuć się w nim komfortowo i swobodnie. Nasze meble sprawią, że wnętrze twojego salonu będzie wyposażone w trwałe i niepowtarzalne meble.

Meble biurowe wizytówką twojego biznesu

Wyposażenie biura jest wizytówką firmy, jak i również znacząco wpływa na komfort pracy. Nasi specjaliści dopasują meble do specyfiki twojej działalności oraz charakteru panującego we wnętrzach.

Wyposażamy hotele kompleksowo

W swojej ofercie posiadamy 5 kolekcji mebli hotelowych, a także tworzymy meble na indywidualne zamówienie klienta.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i najwyższą starannością.  

Poznaj nasze realizacje

Sprawdź jak realizujemy nasze projekty

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

 

Najciekawsze aktualności z naszej działalności

 

 

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Poznaj naszych Klientów i ich opinie

 

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę System, jako solidnego wykonawcę mebli dla naszego Centrum Medycznego “Skałka” w Bukownie. Doskonały kontakt z Panią projektant sprawił, że współpraca przy wyposażaniu Centrum była przyjemnością, a zlecenie zostało szybko i sprawnie zrealizowane.

Justyna Ćmiel - Nogal

Dyrektor , Centrum Medyczne Skałka

Firma System zaprojektowała i wyprodukowała meble dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie. Wszystkie etapy pracy na projektem aranżacji MOSIR-u, przebiegały skutecznie i terminowo min. dzięki dobrej współpracy z Koordynatorem projektu oraz profesjonalnej ekipie montażowej.

mgr Zdzisław Dolezy

Dyrektor , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wybrani Klienci,

którzy skorzystali z naszych usług

hotel_inviteOKO
Hotel Wit Stworz
hotel_inviteOKO

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nie czekaj, nasi fachowcy czekają na Twój kontakt!