Jeden system, nieskończona ilość możliwości aranżacji twojego wnętrza

Naszą siłą jest doświadczenie i perfekcja w działaniu

Siedziba naszej firmy (biura, hala produkcyjna i zaplecze magazynowe) zlokalizowana jest w Sosnowcu. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie projektowania mebli oraz aranżacji wnętrz.

Do produkcji stosujemy najwyższej jakości komponenty. Nasze meble cechuje prostota i perfekcja wykończenia. Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, gwarantuje ich wysoką jakość i przekłada się na zadowolenie naszych klientów z kraju i zagranicy.

Liczby mówią same za siebie

 

Lat na Rynku

Wyposażonych Hoteli

Zadowolonych Klientów

Zamontowanych Szaf

Najwyższe standardy tworzenia mebli

Tworzymy wysokiej jakości meble w przystępnej cenie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych, optymalnych rozwiązań technologicznych. Nasz park maszynowy obejmuje m.in. Centrum obróbcze Homag „Venture 20M”, piły panelowe „Selco”, oklejarka „Homag”Ambition 2260″.

  • Jakość komponentów w produkcji 100%
  • Precyzja w produkcji 100%
  • Szybkość realizacji 100%

Nasza misja i działalność

 

Misją naszej firmy, jest wykonywanie najwyższej jakości mebli i przekładające się na to zadowolenia naszych klientów. Specjalizujemy się w produkcji:

 

Istniejemy na rynku od prawie dwudziestu lat. Na początku naszej działalności tworzyliśmy meble dla klientów indywidualnych, w następnej kolejności poszerzyliśmy swoje działania o wyposażanie obiektów hotelowych, restauracji, obiektów Spa oraz biur.

Przez te wszystkie lata, jedna rzecz pozostała niezmienna: wysoka jakość wykonywanych mebli.

  Aktualności z życia firmy

 

 

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Wybrani klienci i referencje

 

 

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę System, jako solidnego wykonawcę mebli dla naszego Centrum Medycznego „Skałka” w Bukownie. Doskonały kontakt z Panią projektant sprawił, że współpraca przy wyposażaniu Centrum była przyjemnością, a zlecenie zostało szybko i sprawnie zrealizowane.

Justyna Ćmiel - Nogal

Dyrektor, Centrum Medyczne Skałka w Bukownie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasi fachowcy czekają na Twój kontakt!