Meble biurowe na wymiar

Sprawdź pełną ofertę

Dobrze dobrane meble biurowe to gwarancja organizacji i optymalne zagospodarowanie wnętrza. Przy kupnie mebli do biura i gabinetu, należy kierować się ich wyglądem, trwałością wykonania, a także wygodą. Meble biurowe wpływają na komfort codziennej pracy, muszą być więc funkcjonalne.

Tak jak w przypadku hotelu, wygląd biura stanowi wizytówkę firmy. Trzeba zadbać o meble eleganckie i nowoczesne. Dzięki konsultacjom z zespołem naszej firmy, można dodatkowo zaprojektować wyposażenie, które będzie podkreślało profil Państwa firmy i jej charakter.

W wygodnym i estetycznym miejscu pracuje się łatwiej i przyjemniej. To bardzo ważne, w końcu w pracy spędzamy połowę dnia. Za niskie lub zbyt wysokie biurko czy niewygodne krzesło będzie irytowało i rozpraszało uwagę. Dlatego meble na wymiar są rozwiązaniem idealnym.

Pomożemy zaprojektować i dobrać meble, które nie zagracą miejsca, a pozwolą na dobrą organizację zarówno całej pracy, jak i dokumentów. To bardzo ważne gdy potrzebne rzeczy zawsze są pod ręką, a biuro jest na tyle przestrzenne, że pracownicy mogą swobodnie się w nim poruszać, wykonując różne czynności w tym samym czasie.

Warto pomyśleć także o choćby małym stoliku okolicznościowym dla czekających gości i klientów – tak specjalnie wydzielona strefa będzie dodatkową zaletą.

Zapraszamy do współpracy Systemem Sosnowiec! Nasze meble biurowe można skomponować w spójną, funkcjonalną i estetyczną całość. Są łatwe w pielęgnacji, a ich solidne i precyzyjne wykonanie zda egzamin w różnych sytuacjach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych mebli na wymiar:

Odmień wygląd swojego biura

Profesjonalny wygląd biura, to wizytówka każdej firmy. Wyposażamy kompleksowo przestrzenie biurowe oraz mniejsze zakłady pracy, takie jak salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne czy kwiaciarnie.

Sprawdź naszą bibliotekę mebli standardowych

Najwyższe standardy w produkcji oraz profesjonalny montaż

 

Przyjmujemy i realizujemy zlecenia, pomiary oraz montaż na terenie całej Polski oraz za granicą. Możecie Państwo wybrać opcję montażu samodzielnego. Dzięki precyzyjnym instrukcjom dołączonym do mebli nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Zamówione meble są dokładnie pakowane, by nie uszkodzić ich podczas transportu.

Jeden system, nieskończenie wiele możliwości…

Zobacz jakie są nasze propozycje na aranżacje wnętrz

Jesteś zainteresowany naszą ofertą mebli biurowych?

Skontaktuj się z Kamilem telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Oddzwoni na pewno!

Kamil Żegocki

Kierownik ds. inwestycji hotelowych

tel.: +48 32 290 30 60 wew. 68
kom.: +48 502 545 080
e-mail: handlowiec@system-sosnowiec.pl

7 + 14 =