Meble na wymiar – wyposażenie salonu i pokoju gościnnego

System Sosnowiec jest producentem mebli na wymiar od ponad dwudziestu lat. Z powodzeniem projektujemy meble kuchenne, biurowe, oraz dzienne – idealne do salonu czy pokoju gościnnego. Tworzymy kolekcje, które zachwycają swoją prostotą i elegancją. Skupiamy się na detalach i precyzji wykonania, które zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Meble dzienne muszą być wygodne i piękne – to w tym miejscu spędzamy najwięcej czasu z całą rodziną i to tu przyjmujemy gości. Salon stanowi więc swoistą wizytówkę całego domu lub mieszkania.   Dzięki meblom na wymiar możesz stworzyć salon swoich marzeń i nadać wnętrzu unikatowy charakter. Pomyśl tylko na czym najbardziej Ci zależy i jaki styl Ci odpowiada. Możesz wybrać nowoczesne meblościanki, lub stworzyć samodzielną kompozycję z różnych mebli modułowych, które mimo różnic stworzą spójną całość i zagwarantują harmonię wnętrza.

Modułowy charakter wnętrza

Prezentujemy kolekcję składającą się z elementów, które można dopasować indywidualnie do danego wnętrza. Modułowy charakter mebli umożliwia stworzenie niepowtarzalnego zestawu, według własnego pomysłu i pozwala na najbardziej optymalne wykorzystywanie przestrzeni.

Kompleksowa aranżacja salonu

W naszej ofercie posiadamy szafki pod telewizory, komody, zabudowy wnęk, stoliki, krzesła. Dostosowujemy projekty do budżetu oraz potrzeb danego Klienta. Jesteśmy w stanie zaaranżować niewielkie przestrzenie oraz nawet najbardziej wymagające wnętrza.

Nasz system na Twoje meble dzienne

 

Nasze meble dzienne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, posiadamy szeroką gamę kolorystyczną. Każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Atrakcyjne wykończenia dla drzwi i paneli

 

Zapewniamy kompleksową obsługę – oprócz projektowania i produkcji mebli realizujemy pomiary i montaże – w Polsce i za granicą. Istnieje możliwość samodzielnego zmontowania mebli. Do zestawu zawsze dołączamy instrukcje oraz niezbędne akcesoria, dzięki czemu cały proces nie będzie problemem. Przykładamy dużą uwagę do transportu mebli – pakujemy je szczelnie i dokładnie, by bezpieczne dotarły do właścicieli.

Jeden system, nieskończenie wiele możliwości…

Zobacz jakie są nasze propozycje na aranżacje wnętrz

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

Nie czekaj, nasi fachowcy czekają na Twój kontakt.