Meble kuchenne na wymiar

Producent System Sosnowiec

W przypadku mebli kuchennych na wymiar, nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia. To meble dostosowują się do wnętrza, nigdy odwrotnie. Stanowi to dużą wygodę i ułatwienie – ciężko wyobrazić sobie sytuacje, kiedy kupiony, gotowy zestaw mebli nie pasuje do przyszłej kuchni. Trzeba mocno główkować jak to rozwiązać, a nie jest to wcale ani łatwe, ani szybkie. Kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie nie tylko dla problematycznych czy małych pomieszczeń, ale dla każdego, kto chce stworzyć unikalne wnętrze.

Ograniczeniem jakie może zaistnieć w projektowaniu kuchni jest wyobraźnia. Jednak podczas współpracy z zespołem Systemu Sosnowiec to również nie stanowi problemu. Dołożymy wszelkich starań, by doradzić Państwu ciekawe rozwiązania i wspólnie stworzyć kuchnie, o jakiej marzyliście.

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w domu. Pełni funkcje użytkową i w pewnym sensie wypoczynkową – to tu spotyka się cała rodzina, by podczas wspólnego posiłku podzielić się wrażeniami minionego dnia. Musi być więc to wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale także przytulne i komfortowe.

Przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar, warto pamiętać o kilku szczegółach, które znacznie ułatwią późniejsze korzystanie z niej:

  • Pamiętaj o doborze wysokości blatów do wzrostu jej użytkowników
  • Zadbaj o taką ilość szafek, by bez problemu zmieścił się w nich cały kuchenny sprzęt
  • Pomyśl co będzie lepsze – szuflady czy szafki? Tu weź pod uwagę wielkość całego wnętrza

Pomożemy nie tylko w projektowaniu mebli – służymy pomocą i radą także przy aranżacji wnętrz. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Wasze zadowolenie.

Zapraszamy także do sprawdzenia naszych kolekcji mebli biurowych i mebli dziennych.

Fronty ze szkłem z MDF

Fronty ze szkłem w ramie aluminiowej lub MDF, sprawią że meble kuchenne zyskają piękny wygląd oraz stylowe wykończenie.

Płyta meblowa laminowana

Płyta meblowa laminowana z obrzeżem PCV (grubości: 0,5 mm i 2 mm), dzięki systemowi klejenia na gorąco, fronty mają podwyższoną trwałość oraz zyskują dodatkowy walor estetyczny.

MDF lakierowany

Istnieje możliwość wyboru płyty MDF pokryty folią PCV. Proponujemy wybrać front prosty dla nowoczesnych minimalistycznych kuchni lub front frezowany dla stylowych, klasycznych kuchni.

Doskonałe wykończenie dla kuchni

Nasze meble są perfekcyjnie dopracowane. Stosujemy tylko najwyższej jakości komponenty do produkcji kuchni na wymiar.

Najwyższe standardy w produkcji oraz profesjonalny montaż

Realizujemy pomiary i montaże na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Istnieje także możliwość samodzielnego montażu, dzięki dołączonym do mebli, dokładnym instrukcjom oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom. Wszystkie elementy są dokładnie pakowane, dzięki czemu są bezpieczne i łatwe w transporcie.

Jeden system, nieskończenie wiele możliwości…

Zobacz jakie są nasze propozycje na aranżacje wnętrz

Jesteś zainteresowany naszą ofertą mebli kuchennych ?

Skontaktuj się z Tomaszem telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Oddzwoni na pewno!

Dział mebli kuchennych

tel.: +48 32 290 30 60 wew.68
e-mail: technolog@system-sosnowiec.pl

10 + 12 =