Szafy przesuwne – na wymiar i zabudowy szaf

Szafa jest ważnym elementem wyposażenia każdego domu – pozwala na organizację i przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Często jednak wstawienie szafy stanowi problem ze względu na zbyt małe pomieszczenie. Z pomocą przychodzą szafy przesuwne i na wymiar od Systemu Sosnowiec.
Szafę na wymiar dostosujemy do Twojego wnętrza tak, by była pojemna ale jednocześnie nie zagracała miejsca. Potrzebne nam będą tylko pomiary, które również dla Ciebie wykonamy. Świadczymy usługi pomiaru na terenie całej Polski i za granicą.
Szafy z drzwiami przesuwnymi są ratunkiem dla niewielkich wnętrz – ale nie tylko. To coraz częściej wybierana opcja do każdego domu i mieszkania, z jednego powodu – szafy przesuwne są bardzo wygodne. Dzięki drzwiom przesuwanym nic nie stoi na przeszkodzie w przemeblowaniu mieszkania – nie musisz się martwić o to, czy starczy miejsca na jej otwarcie. Produkujemy także szafy do zabudowy, które pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca i pięknie zapełnią wolną wnękę.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, by znaleźć inspirację do stworzenia projektu własnej szafy – i nie tylko! Jesteśmy producentem także mebli biurowych, hotelowych i kuchni na wymiar.

Szafy z drzwiami suwanymi

Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, które uporządkują Państwa przestrzeń. Realizujemy meble pod wymiar z uwzględnieniem materiałów i stylu panującego w danym wnętrzu.

 

 

Szafy do zabudowy

Nasze szafy, charakteryzują się praktycznie nieograniczoną ilością możliwości kombinacji zabudowy.  Nasi specjaliści doradzą Państwu w kwestii wyboru najlepszej opcji. Dzięki własnej stolarni, mamy pełną kontrolę nad procesem powstawania finalnego produktu, dzięki czemu szafa będzie wyglądała dokładnie tak, jak życzy sobie tego Klient.

Różnorodność połączeń materiałów

Kombinacji połączeń materiałów przy produkcji szaf

 

Atrakcyjne wykończenia dla drzwi i paneli

 

Dbamy o solidne i piękne wykończenie Twoich mebli. Posiadamy bogatą ofertę zawiasów, listw oraz uchwytów.

Najwyższe standardy w produkcji oraz profesjonalny montaż

Dbamy o najwyższe standardy produkcji oraz montujemy meble w szybki, solidny i w pełni profesjonalny sposób. Realizujemy pomiary i montaże na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

 

Jeden system, nieskończenie wiele możliwości…

Zobacz jakie są nasze propozycje na aranżacje wnętrz

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą szaf?

Skontaktuj się z Dominiką telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Oddzwoni na pewno!

mgr Dominika Ramza

Kierownik ds. sprzedaży

tel.: +48 32 290 30 60 wew. 63
kom: +48 505 081 500
e-mail: zamowienia@system-sosnowiec.pl

6 + 9 =