Producent mebli Katowice – O firmie: Zabudowy na wymiar

Producent mebli i zabudowy na wymiar – System Sosnowiec

O firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy już na początku lat 90. Przez ten czas ciągle doskonaliliśmy swoje umiejętności, nabieraliśmy doświadczenia i poszerzaliśmy wiedzę tak, by dziś móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy producentem mebli kuchennych, biurowych, hotelowych, a także szaf przesuwnych. Tworzymy zabudowy na wymiar i oferujemy usługi stolarskie.

Tworzymy meble ponadczasowe, do każdego wnętrza i na każdą kieszeń. Skupiamy się na detalach, by te stanowiły unikalność tworzonych przez nas zestawów, które znane są z prostoty i elegancji.

Kuchnie i szafy na wymiar

Warto wybrać kuchnie lub szafy na wymiar z dwóch powodów:

  • Dostosowujesz wymarzone meble pod wnętrze, nie na odwrót
  • Masz pewność wysokiej jakości wykonania – czego nie można powiedzieć o produkcji masowej

Meble na wymiar to indywidualność i oryginalność. To także świetne rozwiązanie do małych pomieszczeń i poddaszy, czyli wnętrz wymagających, ze względu na ich usytuowanie i rozkład. Dzięki meblom tworzonym specjalnie dla Ciebie nie musi martwić Cię to, że np. Twoja kuchnia jest mała – stworzymy wyposażenie, które będzie piękne, efektowne i funkcjonalne, a przy tym gwarantuje swobodę poruszania się po całym wnętrzu.

Jeden system, nieskończona ilość możliwości aranżacji twojego wnętrza

Naszą siłą jest doświadczenie i perfekcja w działaniu Siedziba naszej firmy znajduje się w Sosnowcu. Od ponad dwudziestu lat prężnie działamy na terenie województwa Śląskiego – ale nie tylko. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju i z zagranicy. Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość mebli na wymiar. Służymy fachową radą zarówno w kwestii projektowania mebli jak i aranżacji wnętrz. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości komponenty. Meble od Systemu Sosnowiec cechuje prostota i perfekcja wykończenia. Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, gwarantuje ich wysoką jakość i przekłada się na zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!Liczby mówią same za siebie

 Lat na Rynku

Wyposażonych Hoteli

Zadowolonych Klientów

Zamontowanych SzafNajwyższe standardy tworzenia mebli

Tworzymy wysokiej jakości meble w przystępnej cenie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych, optymalnych rozwiązań technologicznych. Nasz park maszynowy obejmuje m.in. Centrum obróbcze Homag „Venture 20M”, piły panelowe „Selco”, oklejarka „Homag”Ambition 2260″.

  • Jakość komponentów w produkcji 100%
  • Precyzja w produkcji 100%
  • Szybkość realizacji 100%


Nasza misja i działalność

 Misją naszej firmy, jest wykonywanie najwyższej jakości mebli i przekładające się na to zadowolenia naszych klientów. Specjalizujemy się w produkcji:

 

Istniejemy na rynku od prawie dwudziestu lat. Na początku naszej działalności tworzyliśmy meble dla klientów indywidualnych, w następnej kolejności poszerzyliśmy swoje działania o wyposażanie obiektów hotelowych, restauracji, obiektów Spa oraz biur.

Przez te wszystkie lata, jedna rzecz pozostała niezmienna: wysoka jakość wykonywanych mebli.  Aktualności z życia firmy

 

 Udostępniliśmy System Tracker

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu systemu „Tracker”, do śledzenia zleceń przyjętych do realizacji. Mamy nadzieję, że będzie to duże ułatwienie dla naszych Klientów. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Dział...

Film z prezentacją naszej firmy

Nasza firma realizuje zlecenia kompleksowo – od wykonania projektu do produkcji oraz transportu i montażu mebli. Zobacz jak wygląda proces powstawania naszych...

Oferty Pracy

W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści z branży meblowej. W związku z ciągłym rozwojem, powiększamy nasz zespół i szukamy nowych pracowników! Obecnie poszukujemy: OPERATORA CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC / STOLARZY / MONTAŻYSTÓW Oferujemy pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie: atrakcyjne warunki zatrudnienia, motywacyjny system wynagrodzeń. CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: system@system-sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy: ul. Wojska Polskiego 140, Sosnowiec   POMOCNIKA OPERATORA MASZYN STOLARSKICH atrakcyjne warunki zatrudnienia, motywacyjny system wynagrodzeń. CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: system@system-sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy: ul. Wojska Polskiego 140, Sosnowiec Zgłoszenia należy przesyłać do 31.07.2015...


Wybrani klienci i referencje

 

 Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę System, jako solidnego wykonawcę mebli dla naszego Centrum Medycznego „Skałka” w Bukownie. Doskonały kontakt z Panią projektant sprawił, że współpraca przy wyposażaniu Centrum była przyjemnością, a zlecenie zostało szybko i sprawnie zrealizowane.

Justyna Ćmiel - Nogal

Dyrektor, Centrum Medyczne Skałka w Bukownie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasi fachowcy czekają na Twój kontakt!

Skontaktuj się